top of page
Screenshot (212).jpg

DANIEL STRNAD

Foto
Web
Video
Grafiky
DSC_0088.jpg

Kalendář 2021

Více informací:

  • Facebook

Pokud máte zájem o náš kalendář s fotkami ze Šumavy, neváhejte nás kontaktovat. Je tvořen šikovnými mladými lidmi, a kromě praktického využití je také nádherná dekorace. Rádi poskytneme i další ukázky fotek v kalendáři.

DSC_0034.jpg
Vybavení

Mé vybavení

Nikon D7200 + Nikon 18-105mm f/3,5-5,6 

Mít vlastní zrcadlovku byl pro mě dlouhou dobu nesplnitelný sen. O tom, že by se možná dal splnit jsem začal přemýšlet v létě 2019. A v září už jsem si pro něj jel. Od té doby je to můj "miláček" na kterého nedám dopustit. 

DSC_8343.jpg

DJI Mavic Mini + Fly more combo

Mavicy mě fascinují už od vydání toho prvního z nich v roce 2016. Po čtyrech letech se sen splnil, a jednoho z nich můžu vlastnit. Člověk může skrze jeho kameru vidět svět z úplně jiné perspektivy. Je úžasné jaký rozdíl dokáže udělat pouhých pár metrů.

Doppel-Anastigmat Helioplan

Tohle je pro mě takový poklad. Po tom co jsem se o foťáku dozvěděl, jsem zjistil, že je v celkem dobrém stavu, a to i přes jeho stáří. Fotoaparát jsem začal postupně opravovat, přestože se při tom někdy téměř rozpadl, jsem opravy po několika měsících dokončil. Poté už jen zbývalo koupit si svitkový film 120, a zkusit jeho funkčnost. Vyzkoušet opravdový manuál, a vše nastavovat ručně bez pomoci technologie byl nezapomenutelný zážitek. Na poprvé fotky moc nedopadly, ale stejně z nich mám radost.

Doppel-Anastigmat Helioplan

Kopírovat R1-07 (1).jpg

VS

Nikon D7200

DSC_6969.jpg
O mně

O mně

Fotky ode mě

Kontakt

Pokud jste navštívili Apartmán Zázračná Zahrádka a chcete si odvézt vzpomínku na Šumavu, a na to jak jste se hezky měli, můžete využít mých služeb. Chcete vyfotit své místečko, které jste si tu zamilovali? Či celou vaší rodinu? Jako kulisa může sloužit zahrada, pozemek, Apartmán a jeho bezkonkurenční balkon, či celá krásná Šumava. Tyto vzpomínky ve formě fotek, Vás ještě dlouho budou hřát v podobě fotografií u Vás doma. Využít můžete také mé prodejní galerie přímo v Apartmánu a pokud se Vám nějaká z fotek zalíbí, tak mě její koupí velmi potěšíte.

  • Instagram
Napište mi 
bottom of page