Screenshot (212).jpg

Daniel Strnad

 
 

Mé vybavení

Nikon D7200 + Nikon 18-105mm f/3,5-5,6 

Mít vlastní zrcadlovku byl pro mě dlouhou dobu nesplnitelný sen. O tom, že by se možná dal splnit jsem začal přemýšlet v létě 2019. A v září už jsem si pro něj jel. Od té doby je to můj "miláček" na kterého nedám dopustit. 

DSC_8343.jpg

DJI Mavic Mini + Fly more combo

Mavicy mě fascinují už od vydání toho prvního z nich v roce 2016. Po čtyrech letech se sen splnil, a jednoho z nich můžu vlastnit. Člověk může skrze jeho kameru vidět svět z úplně jiné perspektivy. Je úžasné jaký rozdíl dokáže udělat pouhých pár metrů.

Doppel-Anastigmat Helioplan

Tohle je pro mě takový poklad. Po tom co jsem se o foťáku dozvěděl, jsem zjistil, že je v celkem dobrém stavu, a to i přes jeho stáří. Fotoaparát jsem začal postupně opravovat, přestože se při tom někdy téměř rozpadl, jsem opravy po několika měsících dokončil. Poté už jen zbývalo koupit si svitkový film 120, a zkusit jeho funkčnost. Vyzkoušet opravdový manuál, a vše nastavovat ručně bez pomoci technologie byl nezapomenutelný zážitek. Na poprvé fotky moc nedopadly, ale stejně z nich mám radost.

Doppel-Anastigmat Helioplan

VS

Nikon D7200

DSC_6969.jpg
 

O mně

Jsem mladý student a amatérský fotograf ze Šumavy. Má láska k focení přetrvává již od malička. Mým prvním fotoaparátem byl dětský foťák Kidizoom, na který jsem si skoro sám našetřil již ve třech letech. Rád fotím víceméně vše, výhledy, makro, lidi, architekturu, a v neposlední řadě i zvířata. Pokud mě zrovna nepotkáte v Kašperských Horách, jsem nejspíše v Praze ve škole. 

Fotky ode mě

 

Pokud jste navštívili Apartmán Zázračná Zahrádka a chcete si odvézt vzpomínku na Šumavu, a na to jak jste se hezky měli, můžete využít mých služeb. Chcete vyfotit své místečko, které jste si tu zamilovali? Či celou vaší rodinu? Jako kulisa může sloužit zahrada, pozemek, Apartmán a jeho bezkonkurenční balkon, či celá krásná Šumava. Tyto vzpomínky ve formě fotek, Vás ještě dlouho budou hřát v podobě fotografií u Vás doma. Využít můžete také mé prodejní galerie přímo v Apartmánu a pokud se Vám nějaká z fotek zalíbí, tak mě její koupí velmi potěšíte.

  • Instagram
Napište mi